Nasz sens istnienia

Wszechstronnie rozwijamy się jako mężczyźni aby osiągnąć swój maksymalny potencjał.

Jak realizujemy misję?

Formowanie mężczyzn za pomocą Kodeksu Honorowego opartego na wartościach ewangelicznych. Dzięki stawianiu wyzwań i ich realizacji skutecznie rozwijamy się w kluczowych dla nas obszarach: życie duchowe, życie zawodowe, relacje, sport, służba. 

Świadectwa

icon

Ostatnie 2 lata w FMT pozwoliły mi w sposób odpowiedzialny kształtować moje małżeństwo i ojcostwo. Głębszy rozwój relacji z Bogiem wzmacnia również relacje z żoną i córkami.

Karol, 40 lat, mąź, ojciec tróki córek, spedytor miedzynarodowy

icon

FMT jest dla mnie przestrzenią inspiracji oraz motywacji do wszechstronnego rozwoju, poprzez stawianie sobie wyzwań i ich weryfikację w męskim gronie przyjaciół, posiadających wspólne, ewangeliczne ideały.

Marcin, 45 lat, mąż, ojciec 5-tki dzieci, naukowiec, alpinista-skiturowiec

icon

FMT dała mi świadomość konieczności nieustannej pracy nad sobą. Nauczyłem się tego robić w sposób zorganizowany i przemyślany. Z perspektywy czasu jestem w stanie konkretnie powiedzieć co się zmieniło a co jeszcze wymaga mojego zaangażowania. Ponadto wyrobiłem sobie nawyk regularnego sportu.

Dominik, lat 35, mąż, ojciec, manager eksportu

icon

Nie sądziłem, że w wieku 50 lat jestem w stanie tak wiele zmienić w swoim życiu. Praca z Kodeksem Honorowym zbliżyła mnie do Boga, żony i dzieci (już dorosłych). Podejmowanie wyzwań stało się przygodą, a ponoszone porażki zamieniły się w coś co mogę poprawić, gdzie w trudach życia wsparcie wspólnoty jest bezcenne!

Rafał, 55 lat, mąż, ojciec, przedsiębiorca

Wszechstronny rozwój FMT oznacza pracę nad sobą w obszarach:

W 2022 roku wyznaczyliśmy ambitny cel na najbliższe 25 lat:

10 000 mężczyzn którzy ukończą 5-letnią formację

Obecnie prowadzimy działania promujące naszą wspólnotę, umożliwiając innym implementację naszego sprawdzonego programu formacyjnego, opartego na wartościach ewangelicznych w funkcjonowanie danego środowiska / wspólnoty.

Dołącz